TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu’nun düzenlediği 5. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası 7 odanın katılımıyla Armada Spor Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Final Maçı Ziraat Mühendisleri Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası arasında yapıldı. 5-5 berabere biten maçın ardından yapılan penaltı atışları sonucunda Ziraat Mühendisleri Odası Mersin Şubesi şampiyon oldu. Turnuvada 2. Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi, 3. Gıda Mühendisleri Odası Mersin Şubesi oldu.
Turnuvanın ardından yapılan ödül töreninde birinci, ikinci ve üçüncü olarak dereceye giren odalara kupa verildi. En çok gol atan oyuncuya futbol ayakkabısı ve en az gol yiyen kaleciye kaleci eldiveni verildi. Ayrıca turnuvaya katılan tüm odalara katılım belgesi verilerek ödül töreni tamamlandı. Ödül töreninin ardından kokteyl yapılarak üyelerinde katılımıyla eğlenceli bir ortam il turnuva sonlandı.
|