EMO Mersin Şube olarak sekreterliğini yürüttüğümüz TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu’ nun düzenlediği “Mersin Kent Sempozyumu” 24-25 Ekim 2008 tarihlerinde MTSO Konferans Salonunda düzenlenecek. Sağlıklı, yaşanabilir ve nitelikli bir kent ile sürdürülebilir bir kentlilik bilincini oluşturma amacından yola çıkarak Mersin kentinin sorunlarının tespit edilmesini, bu sorunların çözümü için stratejiler ve vizyon oluşturulmasını ve bu sürecin geniş bir katılımla gerçekleştirilmesini hedeflediğimiz sempozyum saat 09:00 da kayıtların yapılmasıyla başlayacak. Sempozyuma ait program kitapçığını yazımız devamında bulabilirsiniz.
|