Çukurova Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü tarafından, "Elektrik 1 kV Üstü ve Elektrik 1 kV Altı Tesisler" SMM Belgesi ders tamamlama kursu düzenlenecektir. Bu kapsamda" Yüksek Gerilim Tekniği" dersi açılacaktır. Kurs 40 kişilik kontenjan dolduğu zaman açılacaktır. Bu sayıya ulaşıldığı takdirde Çukurova Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü tarafından belirlenecek kurs tarihi, Şubemiz tarafından size bildirilecektir.Bu kursa katılmak isteyen üyelerimiz yazımız devamında bulunan kılavuz formunu okuduktan sonra başvuru formunu doldurup, Çukurova Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanlığı‘na iletmeleri gerekmektedir.
|