03.12.2009 tarihinde MMO ile ortak yürütülen asansör denetlemeleri konusunda yaşanan sıkıntıların giderilmesi ve daha sağlıklı hizmet üretilebilmesi için, yenilenecek olan asansör denetleme protokolünde yapılması düşünülen değişikler konusunda Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç ile toplantı yapıldı. Yapılan toplantı sonucunda asansör denetlemelerinin öneminin vurgulanmasına ve hazırlanacak protokolün bir basın açıklamasıyla kamuoyuna duyurulmasına karar verildi.
|