Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Fiberli Led Aydınlatma firmasına 17 Mayıs 2024 tarihinde teknik gezi düzenlendi.Etkinliğe Şube Başkanımız Şaban Tat, Yazmanımız Emre Eke ve üyelerimizin yanı sıra Akdeniz Üniversitesi ve Antalya Bilim Üniver. EMO-Genç üyelerimiz de katılım sağladılar.Tesisin mekanik üretim, elektronik üretim ve showroom kısımları gezildikten sonra teknik ve arge çalışmaları, projelendirme ve saha uygulamaları hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulunuldu. LED aydınlatmanın üretim ve uygulama prosedürlerini dikkatle inceleme fırsatı sunan bu verimli teknik gezimiz, soru-cevap kısmının ardından tamamlandı.
|