Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Bahar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Pakalın, Mustafa Yayla, Özgür Karagöz, Boğaçhan Göksu, Genel Sekreter Aslı Şahin ve Danışman Ercan Mutlu 28 Mayıs 2024 tarihinde Meslek Odamızı ziyaret ettiler. Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban Tat ile Yönetim Kurulumuzdan İbrahim Kaymaz, Ahmet Aydın ve Tevfik Tat`ın da katıldığı verimli toplantıda, önümüzdeki süreçte birlikte yapılabilecek proje ve çalışmalar üzerine fikir alış verişinde bulunuldu.
|