|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
2024 YILININ İKİNCİ YARISI İÇİN ELEKTRİK, ELEKTRONİK, ELEKTRİK-ELEKTRONİK, BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ HİZMETLERİ BRÜT ÜCRETİ AYLIK 59.000 TL OLARAK BELİRLENDİ 02.07.2024 |
| |
| Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Biyomedikal Mühendisliği hizmetleri ücretinin 01.07.2024-31.12.2024 tarihleri arasında brüt 59.000 TL/ay olarak belirlenmesine karar verdi. Serbest mühendislik bürolarında ücretli çalışan üyeler için de bu ücret uygulanacak. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
TMMOB ANTALYA İKK:KONYAALTI SAHİLİ ÖZEL İŞLETMELERE KURBAN EDİLİYOR 26.06.2024 |
| |
| TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından `Konyaaltı Sahili Özel İşletmelere Kurban Ediliyor`başlıklı basın açıklaması 26.06.2024 tarihinde yapıldı.TMMOB Antalya İKK tarafından düzenlenen EMO Antalya Şube Başkanımız ve Antalya İKK Sekreteri Şaban TAT`ın yaptığı basın açıklamasında`Kıyılardan yararlanmada herkes eşittir ve özel işletme sahipleri tarafından vatandaşlarımızın sahil bandını ücretsiz kullanması anayasa ve kanunlara göre engellenemez`dedi. Basın açıklamasının tam metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ATSO YÖNETİM KURULU ŞUBEMİZE ZİYARETTE BULUNDU. 28.05.2024 |
| |
| Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Bahar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Pakalın, Mustafa Yayla, Özgür Karagöz, Boğaçhan Göksu, Genel Sekreter Aslı Şahin ve Danışman Ercan Mutlu 28 Mayıs 2024 tarihinde Meslek Odamızı ziyaret ettiler. Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban Tat ile Yönetim Kurulumuzdan İbrahim Kaymaz, Ahmet Aydın ve Tevfik Tat`ın da katıldığı verimli toplantıda, önümüzdeki süreçte birlikte yapılabilecek proje ve çalışmalar üzerine fikir alış verişinde bulunuldu. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ 20.05.2024 |
| |
| Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Fiberli Led Aydınlatma firmasına 17 Mayıs 2024 tarihinde teknik gezi düzenlendi.Etkinliğe Şube Başkanımız Şaban Tat, Yazmanımız Emre Eke ve üyelerimizin yanı sıra Akdeniz Üniversitesi ve Antalya Bilim Üniver. EMO-Genç üyelerimiz de katılım sağladılar.Tesisin mekanik üretim, elektronik üretim ve showroom kısımları gezildikten sonra teknik ve arge çalışmaları, projelendirme ve saha uygulamaları hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulunuldu. LED aydınlatmanın üretim ve uygulama prosedürlerini dikkatle inceleme fırsatı sunan bu verimli teknik gezimiz, soru-cevap kısmının ardından tamamlandı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
2024 YILI ÜCRET TANIMLARI BELİRLENDİ 30.10.2023 |
| |
| Elektrik, elektronik, biyomedikal ve kontrol mühendisliği hizmetlerinde 2024 yılı ücret tanımları belirlendi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |